Merç Global İstihdam Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şirketi olarak Petrol, Doğal Gaz, Enerji ve İnşaat sektörlerine taşeronluk, istihdam, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Merç Global; uluslararası platformda petrol, doğal gaz ve enerji sektörlerinde öncü ve lider danışmanlık hizmeti sunmakta/işgücü temini sağlamaktadır. Müşterilerimize, projelerinde danışmanlık hizmeti sunarken, kalifiye işgücü temin etmekteyiz. Ayrıca müşterilerimize, dünya çapında olmak üzere, Petrol, Doğal Gaz, Enerji, İnşaat alanlarında İş Gücü temini, eğitimi ve Yönetimi, Hizmetleri de sunmaktayız.

» İstihdam Kampanyaları

İstihdam Kampanyaları Petrol, Doğal Gaz, Enerji ve İnşaat sektörlerinde açık pozisyonlar için eleman temininde müşterilerimiz için uyguladığımız en etkili yoldur.
Petrol& Doğal Gaz ve Enerji sektörlerinde Sismik,üretim EPC ve Proses iş alanlarında oluşturulan ‘Aday Havuzu’ tüm dünya ülkelerinden çeşitli meslekteki çalışanları kapsamaktadır. Oluşturulan havuzdan işe uygun adaylar seçilerek, işverenlerin işe alım süreci kısaltılmış ve gereksiz iş gücü ve zaman kaybı ortadan kaldırılmış olur

» Merç Global İstihdam ekibinde yer alarak geleceğinize yön verin.

Altı kıtada en büyük ve en karmaşık projelerin yapımı, tasarımı ve onarımında yer almaktayız. Merç Global olarak size; mühendislik, inşaat, tedarik, bakım onarım, ve proje yönetiminde iş ve kariyer fırsatı sunuyoruz.

Şirket Profilimiz için tıklayın

Merç Global Group

Online : 1 | Bugun : 30 | Toplam : 352662